• McDonald's Cup

• Dňa 29. 4. 2024 sa našim šikovným štvrtákom podarilo získať 1. miesto v okresnom kole McDonald's Cup. Zapojených bolo 12 škôl z celého okresu. Podmienkou súťaže bolo, že družstvo musí tvoriť jedno dievča a štyria chlapci. Počas hry sme videli tímovú spoluprácu, bojovnosť a neskutočné odhodlanie umiestniť sa čo najlepšie. V družstve okrem štvrtákov (J. Franko, M. Tokarz, M. Vargončík, V. Balažovič, A. Kopas, K. Kotulová, E. Ivanová) hral aj šikovný tretiak N. Orsava. Žiaci vďaka víťazstvu postupujú do krajského kola, ktoré sa uskutoční v Považskej Bystrici. Držíme im palce a za výkon, ktorý predviedli im gratulujeme!

• Deň Zeme v škole

• Tento rok sme Deň Zeme oslávili v škole 26.4.2024 rôznymi aktivitami. Vzdelávali sme sa teoreticky, využili sme možnosti prednášky environmentálneho centra, ale aj prakticky sme prispeli k čistejšiemu okoliu školy a obce. Nechýbalo aj vysadenie nových stromov v obci. Verím, že aj týmito aktivitami motivujeme ostatných ľudí v okolí, aby sa správali úctivo k svojmu prostrediu, v ktorom žijeme všetci.

• Krajské kolo v bedmintone

• Dňa 30. 4. 2024 sa uskutočnilo krajské kolo v bedmintone, ktoré sa konalo v bedmintonovej hale v Trenčíne v Zamarovciach. Do krajského kola sa prebojovalo 8 škôl a naši chlapci (T. Bubeník, M. Gaidoš, E. Kováč) sa umiestnili na krásnom 3. mieste. Za ich úžasný výkon im gratulujeme!